Plauku atstatantys/gydomieji produktai

KC Back to the roots Revitalizing Hair Tonic plaukų slinkimą stabdantis tonikas (pH 4,5) 150 ml
Aprašymas
Back to the roots Revitalizing Hair Tonic plaukų slinkimą stabdantis tonikas (pH 4,5) su arbatmedžio aliejumi, aloe vera ir glicerinu, kurie drėkina, stabilizuoja per didelį riebalų išsiskyrimą, padeda atsikratyti pleiskanų, aktyvina galvos odos mikrocirkuliaciją ir skatina plaukų augimą. Sudėtyje esantis mentolis vėsina ir gaivina galvos odą, užtikrina ilgalaikį švaros pojūtį. Tinka ir sausai, ir riebiai galvos odai. Nereikia nuskalauti.
NAUDOJIMAS: įmasažuokite į švarią ir drėgną galvos odą prieš plaukų džiovinimą.                           Kaina 12eu.                          Nr. 0tonic#

EN VEGAN priemonė nuo plaukų slinkimo vyrams su apynių ekstraktu 10 ml x 10     Aprašymas
Priemonė nuo plaukų slinkimo vyrams su apynių ekstraktu ir kitais aktyviaisiais ingredientais tokiais kaip ginkmedis, ožragės, šalavijas ir serenojos, stimuliuoja galvos odos metabolizmą, stiprina šaknis, skatina plaukų augimą.
NAUDOJIMAS: kelias minutes masažuokite priemonę į galvos odą ir palikite, nenuplaukite. Naudokite ampules 2 k./sav. pirmąsias 15 dienų, o vėliau 1k./sav. Tose vietose, kuriose naudojate produktą, galvos oda gali šiek tiek parausti, o taip pat galite jausti neįprastą gaivos pojūtį, tačiau šis poveikis yra normalios reakcijos indikatorius.    Kaina 19eu                           Nr. 1slink
EN VEGAN priemonė nuo plaukų slinkimo moterims su baobabų ekstraktu 10 ml x 10      Aprašymas
Priemonė nuo plaukų slinkimo moterims su baobabų ekstraktu ir kitais aktyviaisiais ingredientais tokiais kaip apyniai, ožragės, šalavijas, serenojos, maitina plaukų svogūnėlius stiprina plaukų struktūrą bei skatina jų augimą.
NAUDOJIMAS: kelias minutes masažuokite priemonę į galvos odą ir palikite, nenuplaukite. Naudokite ampules 2 k./sav. pirmąsias 15 dienų, o vėliau 1k./sav. Tose vietose, kuriose naudojate produktą, galvos oda gali šiek tiek parausti, o taip pat galite jausti neįprastą gaivos pojūtį, tačiau šis poveikis yra normalios reakcijos indikatorius.    Kaina 19eu .                         Nr. 2slink.

 KC Back to the roots Nourishing Scalp Cream drėkinamasis kremas galvos odai (pH 5,5) 40 ml                     Aprašymas
Back to the roots Nourishing Scalp Cream drėkinamasis kremas galvos odai (pH 5,5) su glicerinu, naturaliu betainu, kurie drėkina, maitina bei padeda atkurti optimalią galvos odos būklę. Levandų kvapo. Tinka jautriai galvos odai. Nereikia nuskalauti.
NAUDOJIMAS: įmasažuokite į švarią ir drėgną galvos odą prieš plaukų džiovinimą.                          Kaina 12.90eu